Hoera kindercentra

Locaties

Contactinformatie van onze locaties in
Peel en Maas, Leudal, Nederweert en Weert

Hoera Helden - Kloosterstraat

Kloosterstraat 14
5988 CK Helden
  077-7820166   kloosterstraat@locatie.hoerakindercentra.nl   https://www.hoerakindercentra.nl

Hoera Helden - de Liaan

Pastoor Knippenberghstraat 29
5988 CS Helden
  06-31691670   liaan@locatie.hoerakindercentra.nl   https://www.hoerakindercentra.nl

Hoera Helden - de Pas

Averbodestraat 19
5988 AW Helden
  06-57392246   pas@locatie.hoerakindercentra.nl   https://www.hoerakindercentra.nl

Hoera Heythuysen - de Neerakker

In de Neerakker 2
6093 JE Heythuysen
  06-15963707   heythuysen@locatie.hoerakindercentra.nl   https://www.hoerakindercentra.nl

Hoera Heythuysen - 't Akkertje

Antoniusstraat 41c
6093 GB Heythuysen
  06-31691669   heythuysen@locatie.hoerakindercentra.nl   https://www.hoerakindercentra.nl

Hoera Kelpen-Oler

Prins Bernhardstraat 5
6037 RW Kelpen-Oler
  06-543 43 505   kelpenoler@locatie.hoerakindercentra.nl   https://www.hoerakindercentra.nl

Hoera Kessel-Eik - Dr. Poels

Schoolstraat 7
5995 BP Kessel-Eik
  06-23499219   drpoels@locatie.hoerakindercentra.nl   https://www.hoerakindercentra.nl

Hoera Koningslust - de Springplank

Rector Isidorusstraat 3
5984 NB Koningslust
  077-4651824   springplank@locatie.hoerakindercentra.nl   https://www.hoerakindercentra.nl

Hoera Maasbree - de Violier

De Schout 3
5993 BW Maasbree
  06-26841522   maasbree@locatie.hoerakindercentra.nl   https://www.hoerakindercentra.nl

Hoera Nederweert - Budschop

Ospelseweg 18
6031 AK Budschop
  06-452 19 824   budschop@locatie.hoerakindercentra.nl   https://www.hoerakindercentra.nl

Hoera Nederweert - de Bongerd

De Bengele 2
6031 TZ Nederweert
  06-54955588   bongerd@locatie.hoerakindercentra.nl   https://www.hoerakindercentra.nl

Hoera Nederweert - de Kerneel

Speelhuijs 2e / 4
6031 HR Nederweert
  06-254 17 463   nederweert@locatie.hoerakindercentra.nl   https://www.hoerakindercentra.nl

Hoera Panningen - Kinderdroom

J.F Kennedylaan 247
5981 WZ Panningen
  06-19018543   bsopanningen@locatie.hoerakindercentra.nl   https://www.hoerakindercentra.nl

Hoera Panningen (VSO) - de Groenling

Steenbakkersstraat 74
5981 WV Panningen
  06-27048910   groenling@locatie.hoerakindercentra.nl   https://www.hoerakindercentra.nl

Hoera Panningen - Nieuweschool

Schoutering 32
5981 DS Panningen
  06-55326489   nieuweschool@locatie.hoerakindercentra.nl   https://www.hoerakindercentra.nl

Hoera Panningen - Julianastraat

Julianastraat 27
5981 AV Panningen
  06-46424512   ruijsstraat@locatie.hoerakindercentra.nl   https://www.hoerakindercentra.nl

Hoera Weert - IKC Leuken

Middelstestraat 77
6004 BH Weert
  06-44920776   leuken@locatie.hoerakindercentra.nl   https://www.hoerakindercentra.nl