Hoera kindercentra

Locaties

Contactinformatie van onze locaties in
Peel en Maas, Leudal, Nederweert en Weert

Hoera Helden - de Liaan

Pastoor Knippenberghstraat 29
5988 CS Helden
  06-31691670   liaan@locatie.hoerakindercentra.nl   http://helden-de-liaan.hoerakindercentra.nl

Hoera Heythuysen - de Neerakker

In de Neerakker 2
6093 JE Heythuysen
  06-15963707   heythuysen@locatie.hoerakindercentra.nl   http://heythuysen-neerakker.hoerakindercentra.nl

Hoera Heythuysen - 't Akkertje

Antoniusstraat 41c
6093 GB Heythuysen
  06-31691669   heythuysen@locatie.hoerakindercentra.nl   http://heythuysen-akkertje.hoerakindercentra.nl

Hoera Kessel-Kindcentrum LEEF

Merwijckstraat 16
5995 XK Kessel
  06-116 45 327   kessel@locatie.hoerakindercentra.nl   http://kessel.hoerakindercentra.nl

Hoera Kessel-Eik - Dr. Poels

Schoolstraat 7
5995 BP Kessel-Eik
  06-23499219   drpoels@locatie.hoerakindercentra.nl   http://kessel-eik.hoerakindercentra.nl

Hoera Koningslust - de Springplank

Rector Isidorusstraat 3
5984 NB Koningslust
  077-4651824   springplank@locatie.hoerakindercentra.nl   http://koningslust.hoerakindercentra.nl

Hoera Panningen - Kinderdrôme/ tijdelijk Bevo de Sportarena De Heuf

J.F Kennedylaan 247
5981 WZ Panningen
  06-19018543   bsopanningen@locatie.hoerakindercentra.nl   http://panningen-kinderdrome.hoerakindercentra.nl

Hoera Panningen (VSO) - de Groenling

Steenbakkersstraat 74
5981 WV Panningen
  06-27048910   groenling@locatie.hoerakindercentra.nl   http://panningen-de-groenling.hoerakindercentra.nl